Просимо допомоги сім’ї, яка залишилася без даху над головою!

Дата: 04.03.2019 13:04
Кількість переглядів: 2007

Гіркополонківська сільська рада просить усіх небайдужих допомогти сім’ї Денисюк Тетяни Павлівни, яка у суботу 2 березня постраждала в результаті пожежі у житловому будинку. Вогонь знищив частину  будинку, документи, меблі, речі домашнього вжитку. Причина пожежі наразі встановлюється.

Власниця будинку  через отримані опіки рук, обличчя та дихальних шляхів знаходиться на стаціонарному лікуванні.

Просимо всіх небайдужих підтримати сім’ю і долучитись до збору коштів на лікування та відбудову житла.

Реквізити для допомоги: картка Приватбанку 5168 7427 0016 2716  (Ткачук Тетяна Миколаївна)