Офіс “Open Space” у Нововолинську

Дата: 01.04.2019 18:09

Друзі! Приємно, що отримання послуг у комфортному офісі “Open Space” у Нововолинську стає все популярнішим серед жителів Волині. Так, за два місяці цього року уже 1 126 осіб скористалися послугами центру.

Нагадаємо, що у 2018 році Нововолинськ став 20 містом в Україні, де було відкрито Центр європейського зразка з надання послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану «Open Space». Його головною перевагою є те, що громадяни можуть в комфортних умовах, без черг та бюрократії отримати послуги у сфері реєстрації актів цивільного стану.

Запрошуємо Вас відвідати «Open Space», що знаходиться за адресою: пр-т Дружби, 23, м. Нововолинськ та переконатися у якості надання послуг.

Ми працюємо для Вас!