ХVІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс "Селянські зірочки"

Дата: 31.07.2019 14:59
Кількість переглядів: 449

Щороку на Арабатській стрілці проходить велика кількість фестивалів за участю молоді та дітей.Одним із таких є XVIII Всеукраїнський фестиваль творчості дітей села «Селянські зірочки», що відбувся 22-25 липня 2019 року в Дитячому оздоровчому комплексі «Дніпро» (с. Щасливцеве, Херсонська область). Протягом 2 днів тривала конкурсна програма, у якій в різних вікових категоріях та номінаціях змагалися аматорські колективи будинку культури села Гірка Полонка. І не просто змагалися, а й здобули чимало нагород. Дипломами  I ступеню в номінації «вокал» нагороджені: фольклорний аматорський гурт «Маковка» (керівник Валентина Зінчук), вокальний дует «Рута-м’ята» у складі Юлії Урбан та Дарни Коваль (керівник Лариса Бондарук). Диплом I ступеню у номінації «народна хореографія»  та Гран-Прі фестивалю виборов зразковий аматорський ансамбль народного танцю «Вертуни» (керівник Вікторія Лопанова).

Відпочинок в рамках фестивалю.