З кладовища села Гірка Полонка вивезли 12 тон сміття

Дата: 24.07.2020 15:49

Протягом липня з кладовища села Гірка Полонка було вивезено 12 тон сміття. Як свідчать факти, наші мешканці продовжують засмічувати кладовище, на якому знайшли спочинок  їх рідні. Селя­ни, що на­во­дять «ма­ра­фет» на могилках, ви­ки­да­ють плас­ти­ко­ві кві­ти та пляш­ки, бан­ки з фар­би, су­ху тра­ву та гіл­ля, бур’ян, старі хрести та навіть бетонні пам’ятники.

Шановні мешканці села Гірка Полонка!

Висловлюємо велике прохання  викидати сміття на цвинтарі лише у спеціально визначених місцях та не перетворювати сільське кладовище на звалище.